PILNY APEL: PODEJMIJ DZIAŁANIA, ABY POWSTRZYMAĆ LUDOBÓJSTWO W GAZIE!

PILNY APEL: PODEJMIJ DZIAŁANIA, ABY POWSTRZYMAĆ LUDOBÓJSTWO W GAZIE!

26 stycznia Międzynarodowy Trybunał Sprawiedliwości potwierdził, że Izrael jest zaangażowany w co najmniej prawdopodobny akt ludobójstwa przeciwko 2,3 miliona Palestyńczykom w Gazie!

Od 7 października Izrael zabił w Gazie i na Zachodnim Brzegu przeszło 11,5 tys. palestyńskich dzieci, w samej Gazie zginęło 27 tys. Palestyńczyków, a 1,7 miliona osób zostało wysiedlonych.

93% mieszkańców Strefy Gazy stoi w obliczu krytycznego poziomu głodu!

Po orzeczeniu MTS Itochu Aviation – oddział jednego z największych japońskich przedsiębiorstw zakończył swoją współpracę z izraelską firmą zbrojeniową „biorąc pod uwagę orzeczenie MTS z 26 stycznia oraz fakt, ze japoński rząd popiera rolę Trybunału”.

Także regionalny rząd belgijski zawiesił pozwolenia na eksport broni do Izraela. Decyzja została podyktowana postanowieniem Międzynarodowego Trybunału Sprawiedliwości!

W Holandii sąd zdecydował, że w ciągu siedmiu dni rząd ma zaprzestać eksportu do Izraela części do F-35!

Izrael jest zależny od międzynarodowych dostaw uzbrojeni, aby podtrzymać swoją ludobójczą wojnę w Gazie.

Wszystkie państwa są prawnie zobligowane do zapobiegania ludobójstwu oraz do zapewnienia, że nie są współwinne ludobójstwu!

Musimy DZIAŁAĆ NATYCHMIAST!

Wywierać presję na nasze rządy, aby zmusić Izrael by przestrzegał postanowień MTS oraz żądać niezwłocznego poparcia dla postępowania przed MTS, zainicjowanego przez Republikę Południowej Afryki, a także zastosowania środków nadzwyczajnych zarządzonych przez Trybunał Światowy, by powstrzymać zabijanie w Palestynie.

PODEJMIJ DZIAŁANIA, BY POWSTRZYMAĆ LUDOBÓJSTWO!

Podaj swoje dane i wyślij apel jednym kliknięciem: